Oferujemy usługi serwisowania i naprawy klimatyzacji

Klimatyzatory zapewniają optymalną temperaturę powietrza, którym oddychamy. Dlatego koniecznie musza być utrzymywane w czystości. Samo odkurzanie jest niewystarczające, należy dokonywać systematycznego przeglądu całej instalacji. Serwisant do czyszczenia używa odpowiednich środków: skutecznych, ale także bezpiecznych dla naszych dróg oddechowych.

Podstawą poprawnie działającej klimatyzacji jest czysty filtr!

Kluczowe jest systematyczne dbanie o czystość filtra. Na nim osadzą się wszelkie zanieczyszczenia, takie jak: kurz, pył i drobnoustroje. Jakość powietrza ma wpływ na nasze zdrowie, zwłaszcza na nasze płuca i oskrzela. Dlatego filtr musi być systematycznie czyszczony. Wskazane jest także stosowanie środka bakteriobójczego. Kolejnym elementem wymagającym czyszczenia jest taca skroplin. Trzeba ją także dezynfekować, gdyż wilgoć i ciepło to doskonałe środowisko dla rozwoju grzybów i bakterii

Skraplacz i parownik

Elementy systemu klimatyzacji, które znajdują się na zewnątrz budynku także wymagają cyklicznego przeglądu, zwłaszcza, że pyłki i kurz mogą wpłynąć na ich pracę. Kontrolować należy także stan parownika czyli części jednostki wewnętrznej. Do czyszczenia używa się specjalistycznych środków, które nie wpłyną negatywnie na klimatyzator i nasze zdrowie. Pamiętajmy- zabrudzony klimatyzator źle wpływa na nasze drogi oddechowe.

Sprężarka

Awarie najczęściej dotyczą sprężarki. Tylko systematycznie przeprowadzany serwis pozwala na uniknięcie tego typu problemu. Sprawdzać należy poziom czynnika chłodzącego, który to ma kluczowe znaczenie dla prawidłowego i efektywnego działania całej klimatyzacji. Zanieczyszczenia nie powinny przedostać się do środka systemu, gdyż może to spowodować poważne uszkodzenia instalacji.

Zaufaj profesjonalistom. Zleć im czyszczenie i konserwację. Zapewniamy kompleksowy serwis klimatyzacji! Napisz lub zadzwoń do nas!
Strona używa cookies
Ok
Strony www Toruń - Tworzenie stron Toruń - Pozycjonowanie Toruń